×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Депутат Львівської міської ради Василь Горон звернувся до міського голови Андрія Садового щодо викупу для суспільних потреб незаконно збудованої споруди на вул. Дністерська, 5

b_297_416_16777215_00_images_others_IMG_9203.JPG Подаємо депутатський запит повнотекстово:

Керуючись Ухвалою №2949 від 06.12.2013р Львівської міської ради «Про викуп у гр. Пріцака О.І. для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – цегляної будівлі, позначеною на плані літерою А-1, загальною площею 197,5 кв.м на вул. Дністерській, 5» , а також враховуючи неодноразові звернення від керівництва школи № 73 та ДНЗ № 118, прошу врахувати, що самовільно збудована будівля розташована на близькій від приміщень дошкільного закладу та середньої школи відстані і займає територію земельної ділянки, яка перебуває у користуванні цих освітніх установ. Представники цих освітніх закладів наголошують на антисанітарному стані цього об'єкта самовільної забудови.   З метою вирішення існуючої ситуації, враховуючи рішення виконавчого комітету від 01.03.2013 № 129 “Про надання управлінню капітального будівництва функцій замовника на проведення оцінки об’єкта нерухомого майна на вул. Дністерській, 5, що підлягає викупу для суспільних потреб“, пропонується викупити цю споруду для подальшого будівництва  дитячо-юнацького спортивного комплексу.
Зважаючи на актуальність та значну соціальну важливість описаної вище проблеми, на підставі ст. 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  та ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»


                                                                                                Прошу :
1. Перевірити чи завершені всі судові процеси пов’язані з відмовою гр. Пріцака О.І. від викупу для суспільних потреб даного об’єкта та чи задоволено судовий позов юридичного управління ЛМР про примусове відчуження для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – цегляної будівлі, загальною площею 197,5 кв. м. на вул. Дністерській, 5 за ціною, визначеною Львівським комунальним підприємством «Агенція ресурсів Львівської міської ради».
2. Передбачити кошти, необхідні для викупу незаконно збудованої споруди по вул. Дністерська, 5 для суспільних потреб згідно Ухвали №2949 від 26.12.2013р. «Про викуп у гр. Пріцака О.І. для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – цегляної будівлі, позначеною на плані літерою А-1, загальною площею 197,5 кв.м на вул. Дністерській, 5»
Про результати розгляду прошу повідомити мене у визначений законодавством термін.

Горон Василь Васильович