×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

До голови постійної депутатської комісії культури, промоції, ЗМІ і туризму Львівської міської ради Ярослава Музичка надійшов лист від Христини Береговської

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_musychko.jpgДо голови постійної депутатської комісії культури, промоції, ЗМІ і туризму Львівської міської ради  Ярослава Музичка надійшов лист від заступника генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького  Христини Береговської.

Подаємо текст листа повнотекствово:

9 квітня у Львівській національній галереї мистецтв  ім. Б.Г.Возницького відбувся  соціально-мистецькій проект «Батько Героя». В проекті було представлено фільм-розповідь про родини 25 загиблих бійців та  монументальні фото-картини Батьків Героїв. Проект зроблений на основі проведеної експедиції до родин вояків у Львові та містечках і селах Львівської області.

Львівська Національна галерея мистецтв, яка є організатором цього проекту 17 червня представила його у культурно-інформаційному центрі Посольства України у Грецькій Республіці (Афіни) 2015 року.

Проект зробив гучний резонанс не тільки серед українських громад, а також і в громадському соціумі.
В рамках проекту до Афін прибули дві родини (вдови і діти) загиблих Героїв: Олена Круглікова та Ольга Гаврилюк. Родини мали нагоду 21 день проходити реабілітацію  в Центрі «Ковчег Світу» на острові Хіос.13 липня  ці родини повернуться з Греції додому.

Музичко Ярослав Йосифович