×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові розписали фасад дитячої бібліотеки на вул. В. Симоненка

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgПротягом минулого тижня у Львові в рамках культурного форуму «Донкульт» львівська бібліотека №19 стала бібліотекою майбутнього.Впродовж останнього тижня її стіни перетворились на полотно для Романа Мініна, одного з найвідоміших художників молодого покоління та його маленьких помічників – відвідувачів бібліотеки. Авторами та виконавцями композиції стали понад 20 дітей віком від 8 до 12 років з Донбасу та Львова.Разом учасники проекту створили справжній витвір мистецтва на противагу звичайним сірим стінам.
Допомогти у реалізації цього проекту зголосився депутат ЛМР Андріян Гутник: «У Львові прослідковується хороша тенденція до облаштування громадських місць для відпочинку віддалених від центральної частини міста. Позитивним є активна участь львів’ян у впровадженні нових ідей. Одним з таких місць є площа на вул. Симоненка, місце де поєднані навчальні заклади, відпочинкова територія з дитячим майданчиком та озеро. Протягом останніх років на даній території відбулось багато позитивних зрушень. Саме тому я з задоволенням підтримав дійсно хорошу ініціативу в облаштуванні центрального входу в бібліотеку, яка є однією з найбільших Львові та обслуговує понад 7 000 читачів, у тому числі більше 12 шкіл. Окрім стін вдалось полагодити покриття біля входу у бібліотеку, що в комплексі із розфарбованими стінами виглядає вражаюче. Такі яскраві зміни для дітей стануть ще одним поштовхом для того, щоб повертатись сюди знову і знову».
Місцеві мешканці вже зупиняються біля бібліотеки аби сфотографуватись чи просто детальніше роздивитись малюнки. Організатори Форуму впевнені, що культура може міняти наші уявлення, поглиблювати знання і руйнувати стереотипи, будувати мости між минулим і сучасним. Саме тому культура та її різноманітні форми обрані як дієвийзасібкомунікаціїміжрізнимисередовищами, громадами та регіонами.
Гутник Андріян Юрійович