×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Депутати Львівської міської ради під час пленарного засідання звернулись до голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова. Подаємо звернення повнотекстово.

martynyuk.jpg«Громада Львівщини та активісти обурені систематичним ігноруванням справедливих вимог щодо прозорого та публічного призначення керівника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області. Уже більше року ця посада через безвідповідальну позицію керівництва відомства є вакантною.
Територіальний підрозділ одного із найважливіших фіскальних органів держави на Львівщині знаходиться по суті без керівництва, що не може не вплинути на фінансову стабільність на території області. Як свідчить практика, інститут виконувачів обов’язків керівників такого рівня установ тягне за собою повну безвідповідальність за їх роботу та дестабілізацію як у кадрових, так і в планових показниках діяльності останніх.
Ще рік тому було проведено конкурси з відбору кандидатів на посади начальників головних управлінь та митниць ДФС всіх областей України, за виключенням Львівської. Більше, ніж півроку відомство затягувало проведення повторного конкурсу. Після неодноразових звернень громадських організацій, активістів та народних депутатів, повторний конкурс таки було проведено. За результатами відбору та публічного обговорення кандидатур на цю посаду було рекомендовано двох осіб. Однак з часу проведення конкурсу (4 березня 20.5 року) і до сьогодні керівництво ДФС в Києві не спромоглось визначитись з відповідною кандидатурою. Більше того, з різних джерел стало відомо, що на цю посаду претендує посадовець, який не брав участі у попередньому конкурсі та взагалі не має нічого спільного з Львівщиною.
Після того, як громадські активісти Львова та області провели ряд акцій протесту, ДФС України прийнято рішення про «призначення нового очільника головного управління «за результатами проведення транспарентної процедури вибору за участю керівництва Державної фіскальної служби, Міністерства фінансів України, Львівської обласної державної адміністрації та з врахуванням пропозицій громадськості».
Очевидно, що цим офіційним повідомленням оголошено новий конкурс на заміщення посади керівника ГУ ДФС у Львівській області.
Відтак, повністю підтримуючи справедливі вимоги громадських активістів, з огляду на нагальну необхідність якнайшвидшого вирішення вказаної проблеми, з метою забезпечення відкритості, прозорості та чесності кадрових призначень у структурі Державної фіскальної служби України, у відповідності до Конституції України, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ми, депутати Львівської міської ради, просимо Вас:
1. Забезпечити максимально прозору та публічну процедуру проведення конкурсу на заміщення посади керівника ГУ ДФС у Львівській області із зазначенням чітких термінів, форми подачі документів та інших умов проведення конкурсу.
2. Зважаючи на суспільний резонанс, провести засідання конкурсної комісії у Львові із залученням представників громади області, громадських активістів та журналістів».

Мартинюк Юрій Анатолійович