×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Валерій Веремчук переміг у номінації «Депутат року»

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpgКерівник Народної Самооборони Львівщини, лідер депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР, волонтер Валерій Веремчук став переможцем у номінації «Депутат року» П’ятої регіональної програми «Люди Львова-2015».
За словами Валерія Веремчука,  здобута нагорода належить не так йому, як людям, які допомагали йому у найскладніші для Львова та України часи.
«Цією відзнакою нагородили активістів, львів’ян, «самооборонівців», які власними силами зберегли чудовий старий Львів від погромів узимку 2014 року. Ці люди вберегли Львів від небезпеки, коли місто залишилося без правоохоронних органів  під час Революції Гідності. Сьогодні ж ми активно підтримуємо наших хлопців в зоні АТО», – наголосив Валерій Веремчук.
Керівник «Народної Самооборони Львівщини» зазначив, що депутат не повинен уникати відповідальності, адже найважливіше – це безпека та добробут людей, яких він представляє.
«Коли на нас тиснув злочинний режим, а в прокуратурі відкривалися кримінальні справи, ми не боялися і швидко приймали рішення попри можливі загрози. Ми виходили на протест з відкритими обличчями, бо за нами правда.
Але час минає, і тепер нам не можна втратити шанс змінити систему. Нині головне завдання депутата – контроль за використанням бюджетних коштів, за роботою чиновників, допомога і підтримка, депутатська ініціатива. Робота триває, і я буду  докладатиму всіх зусиль, щоб люди почувалися безпечно та спокійно у рідному Львові», – пообіцяв Валерій Веремчук.

«З Валерієм Веремчуком ми працюємо багато років поспіль на громадській ниві. Останні два роки для Валерія – це була величезна каторжна робота і як депутата, і як громадського діяча в «Народній Самообороні» Львівщини. Тому Валерій Веремчук, направду, заслужив нагороду «Депутат року», – каже Софія Федина.

Веремчук певний: не титули, не звання і не церемонії є стимулом до якісного виконання роботи, а розуміння того, як ми хочемо жити й заради чого готові боротися та стояти до кінця.

Веремчук Валерій Миколайович