×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgЗ 7 по 9 червня  на базі комплексу відкритих басейнів навчально – спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (басейн СКА) урочисто дано старт чемпіонату України з плавання серед юніорів. У відкритому 50-метровому басейні за перемогу змагались найсильніші плавці у своєму віці з усієї України (дівчата 13-14 років та хлопці до 15-16 років).
Вітати звитяжних юнаків та дівчат на Чемпіонат України   прибули почесні гості: віце-президент Федерації плавання України, член технічного комітету Міжнародної федерації плавання (FINA) Андрій Власков; голова Федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради Андріан Гутник, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України підполковник Руслан Сеник та головний суддя змагань Наталія Візгерт.
«Протягом останнього тижня Львів перетворився на «спортивну столицю» з плавання, адже це вже другий чемпіонат поспіль, який проходить у нашому рідному місті. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для тренування юних плавців та для проведення змагань серед українських спортсменів, виховуючи здорову та сильну молодь. Дані змагання є важливими адже, за результатами цього чемпіонату буде сформовано  українську збірну команду з плавання, яка виступатиме у липні на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Тбілісі (Грузія)», -  депутат ЛМР  Андріян Гутник.

Гутник Андріян Юрійович