×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові стартував чемпіонат України з плавання серед юнаків

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg

У Львові на відкритому басейні СКА відбулася урочиста церемонія відкриття чемпіонату України з плавання серед юнаків. З’їхалися усі найсильніші зі спортивних шкіл та клубів усієї країни – це понад 600 спортсменів із 19-ти областей та міста Києва, які представляють 61-ну дитячо-юнацьку спортивну школу. За сприяння депутата ЛМР, голови Федерації плавання Львівщини Андріяна Гутника чемпіонат України перетворився на змагання, на які зібралися зі всіх куточків країни та з Львівщини зокрема.

Участь в урочистому відкритті взяли голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, віце-президент Федерації плавання України, член технічного комітету Міжнародної федерації плавання (FINA) Андрій Власков, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадмністрацї Оксана Вацеба, голова Федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради Андріан Гутник, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України підполковник Руслан Сеник.

«Львів уже починає перетворюватися на маленьку столицю плавання. Тому що цього року ми приймаємо і чемпіонат серед юнаків і чемпіонат серед юніорів, розглядаємо питання і проведення чемпіонату України, минулого року вже проводився чемпіонат країни. Приємно, що львівські плавці показують щоразу кращі результати. Львівщину на чемпіонаті країни представляє понад тридцять спортсменів. І якщо раніше наша область посідала переважно останні місця, то зараз ми вже розраховуємо, якщо не на медалі, то принаймні на підступи до подіуму», - розповів  депутат Львівської міської ради Андріян Гутник.

Змагання триватимуть до 5 червня. А відтак упродовж 7–9 червня на цій же базі пройде чемпіонат України з плавання серед юніорів. Запрошуємо усіх бажаючих підтримати наших львівських плавців!

Гутник Андріян Юрійович