×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

У Львові визначили найкращі дворові футбольні команди

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg

Фінальні ігри першої Львівської Ліги дворового футболу «Футбол у кожен двір» відбулися на відкритому міні-футбольному полі спортивного комплексу «Олімпік». Відтак було визначено найкращі дворові команди Львова у трьох вікових категоріях:12-14 років,15-17 років та 18+.

Нагадаємо, що перша Львівська ліга дворового футболу стартувала у березні цього року. Упродовж трьох місяців 63 дворові футбольні команди змагались за абсолютну першість.

Відтак, у запеклій боротьбі за звання найкращої дворової команди Львова у віковій категорії 12-14 років перемогу здобула команда «Новий Львів», друге і третє місце посіли відповідно – «Спортинг» та «ЛФК Львів 2».У віковій категорії 15-17 років перемогли команда «Спарта», друге місце посіла команда – «Lviv United», а третє – «Княжий Ринок».У віковій категорії 18+ перемогла команда «Мафія», друге місце посіла команда «СЗШ№90», третє місце – команда «Freedom».

Вперше у Львові провела Лігу дворового футболу та згуртувала навколо даних змагань близько 600 учасників громадська організація «Твій вибір – життя». Натомість у Києві така футбольна Ліга стала традиційною і проходить уже 5 років поспіль.

«Львів завжди вважали «спортивним» містом, в якому культивують чимало різноманітних видів спорту. Я вдячний організаторам та учасникам за чудову нагоду долучитись до хорошої справи. Саме завдяки ось таким прогресивним ідеям та заходам вже сьогодні створюються гідні умови для реалізації молодими людьми свого права на здоровий спосіб життя.Крім того, є можливість забрати дітей з вулиці. Молодь повинна мати можливість і вибір між алкоголем, тютюнопалінням та здоровим спортивним способом життя», - розповів один з партнерів даного заходу депутат ЛМР Андріян Гутник.

Гутник Андріян Юрійович