×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Звернення депутата ЛМР Анатолія Крачковського щодо вирішення питання неналежної поведінки представників ромської національності у громадських місцях

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_krachkovskyy.jpg

До мене, як до депутата Львівської міської ради постійно звертаються мешканці Львова зі скаргами на велику кількість жебраків, зокрема, представників ромської національності в центральній частині міста.

Згадані категорії громадян шумлять, тероризують і ображають перехожих львів’ян та туристів, в брутальній формі просять милостиню, гуртуючись великими групами, тощо. Слід зауважити, що вказана проблема не лише створює негативний імідж Львову з точки зору розвитку туризму та відпочинку, але й відлякує гостей міста.

Депутати від УДАРу уже звертались минулого року з аналогічними вимогами, однак, належної реакції влади та правоохоронних органів, відповідно і жодного результату громада Львова так і не дочекалась. Зараз, у зв’язку з потеплінням, діяльність жебраків в центральній частині Львова знову активізовується. Через напружену ситуацію на Сході Україні, тотальне падіння рівня доходів населення, очікується, що цього року жебраків у нашому місті буде не менше, аніж минулого. Тому цю проблему потрібно вирішувати, щоб не перетворити це явище у негативну візитівку нашого міста.

Користуючись певною лояльністю, чи гуманністю влади, ті, хто просять милостині на вулицях міста, зокрема, й особи ромської національності відверто зловживають терпимістю та гостинністю львів’ян.

Можливим рішенням цієї проблеми може стати збільшення нарядів працівників міліції, які б патрулювали центральну частину міста.

Враховуючи наведене, відповідно до ст.ст. 13, 21 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” ст. 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу вжити усіх можливих заходів з метою усунення та запобігання протиправної поведінки жебраків, зокрема, представників ромського населення у місті Львові, а особливо – у центральній його частині. Про результати вжитих заходів прошу повідомити мене у термін, визначений чинним законодавством України.

Крачковський Анатолій Володимирович