×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Заява депутата Львівської міської ради Еріка Парсаданяна

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_parsadanyan1.jpg

У міжнародній класифікації аеропортів за кодами міжнародної організації цивільної авіації ІКАО радянський префікс «U» використовується для позначення аеропортів Росії та країн колишнього СРСР, крім Естонії (ЕЕ), Латвії (ЕV), Литви (EY) і Молдови ( LU). Для України таким кодом є UKLL.

Більше того, у міжнародній класифікації кодів об»єктів, що мають значення для індустрії пасажирських авіаперевезень Міжнародної асоціації повітряного транспорту ІАТА, для позначення аеропортів конкретних міст України використовуються російські транслітерації міст. Зокрема, це стосується Львова, Скнилівський аеропорт позначається літерами LWO (від «Львов»).

З огляду на те, що СРСР вже давно не існує, а написання назви нашого міста українською мовою передбачає інші три перші літери, ніж ті, що вживаються у системі кодів Міжнародної асоціації повітряного транспорту ІАТА, пропоную Львівській міській раді звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням ввійти з пропозиціями до Міжнародної організації цивільної авіації ІКАО та Міжнародної асоціації повітряного транспорту ІАТА про присвоєння Україні й аеропорту Львова інших кодів, ніж ті, що використовуються, починаючи з радянського періоду.    

Парсаданян Ерік Ашотович