×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Зі Львова бійцям батальйону "Січ" передали автомобіль та медикаменти

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_bilinskyy.jpg

Зі Львова   для бійців  батальйону "Січ" передали автомобіль Nissan для патрулювання території та доставки до місця призначення медикаментів. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Євген Білінський.
"Автомобіль 2004 року випуску технічно добре підготовлений і швидко може пересувається по пересічній місцевості. Одна з основних функцій автомобіля – це патрулювання території. Всередині транспорт обладнаний додатковими опціями – відеореєстратором, рацією і сучасним навігатором", – зауважив Євген Білінський.
Також депутат повідомив, що автомобіль не бронювали, бо це значно погіршило б його технічні характеристики. "Коли ми обладнуємо транспорт бронею, він набирає у вазі 500–600 кг. Такий автомобіль у зоні проведення бойових дій може витримати навантаження до місяця, а після того просто розсипається, оскільки стандартна ходова частина автомобілів не розрахована на надлишкову вагу", – пояснив депутат ЛМР.
Також  депутат висловив величезну подяку від представників громадського об'єднання "Перша мотосотня "Галичина" усім працівникам, які допомогли чималими коштами при купівлі цього автомобіля.
"Передаємо бійцям на Донбас і ліки, і хірургічний та шовний матеріал", – наголосив Євген Білінський.

Білінський Євген Євгенійович