×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Роман Грицевич про міжнародну співпрацю між Україною і Польщею

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_grycevych.jpg

Днями була підписана угода про співпрацю між Люблінський університетом імені Марії Склодовської-Кюрі та Львівським національним медичним університетом ім. Д. Галицького. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, почесний генеральний консул університету ім.Марії Склодовської-Кюрі  Роман Грицевич.

З його слів, ця угода передбачає тісну співпрацю між науковцями та кафедрами двох університетів, написання спільних проектів та в майбутньому можливість отримання фінансування від міжнародних організацій.

«Зараз ми перегортаємо нову сторінку відносин між Україною та Польщею. Думаю, що цей кордон, що є між нами – умовний. Я переконаний, що колись ми будемо разом в Євросоюзі, і цей місточок співробітництва треба будувати вже зараз. Оскільки поляки наші найближчі сусіди, то такі акції дають нам змогу промоції Львова в Польщі, і так само – Любліна в Україні», - підкреслив Роман Грицевич.

Депутат розповів, що співпраця почалась ще у 2013 році під час створення Інформаційного центру Люблінського університету імені Марії Склодовської-Кюрі у Львові.  На думку міського обранця, така співпраця є надзвичайно важливою для України в такий непростий час, адже демонструє  міжнародну підтримку та сприяє налагодженню контактів між науковими колами двох держав.

 

Нагадаємо, це вже не перша акція співробітництва між Любліном та Львовом. Уже два роки у Львові викладачі з університету ім. Склодовської-Кюрі  проводяться безкоштовні курси з вивчення польської мови у СШ № 30 і СШ №81.

Грицевич Роман Євгенович