×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

День Львова 2015 - День міста Шептицького

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgУ Львові мешканці та гості відзначали День міста, а оскільки цього року виповнюється 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького, 759-річчя Львова відзначали як День міста Шептицького.

Відтак, за сприяння депутат ЛМР ВО «Свобода» Андріна Гутника одне з місць святкування, а саме площа біля озера на вул. Симоненка у святковий день перетворилась на центр відпочинку та проведення розваг у мікрорайоні.

Після офіційного початку святкувань, розваги та подарунки чекали на батьків та дітей, адже це було справжнє сімейне свято. Спортивні конкурси та дитячі розваги передували відкриттю «Площі 12 вальсів», де під акомпанемент камерного оркестру «CollegiumMusicum» танцювальна студія «DancingCity» запрошували до танцю просто неба.

«Надзвичайно приємно, що в такий день ми змогли створити свято для усіх мешканців від найменших до найстарших. Нажаль погода не посприяла, аби встигнути зробити ще один подарунок, а саме відновлення лавок для відпочинку та спілкування. Наразі роботи тривають і вже невдовзі всі бажаючі зможуть комфортно проводити вільний час на площі. Плануємо й надалі розвивати дане місце як центр відпочинку у мікрорайоні», - розповів Андріян Гутник.

Нагадаємо, що меценатом з відновлення даного місця для відпочинку та озеленення території виступив свободівець Андріян Гутник. Наразі роботи з облаштування тривають. Невдовзі на даній території з’являться нові лавки для відпочинку, смітники та «безпечні полиці» для безкоштовного обміну книгами (буккросинг).

Гутник Андріян Юрійович