×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Флешмобом вітали нову рекордсменку з плавання в Україні

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgТренер з плавання, працівник Аквапарку «Пляж» Валентина Квіта здобула золоту медаль і з результатом 2:20.67 на дистанції 200 м вільний стиль (вікова категорія 25-29років)встановила новий рекорд України.

Для привітання рекордсменки у вигляді флешмобу під час тренування у басейні долучився Голова федерації плавання Львівщини, депутат ЛМР Андріян Гутник та колектив комплексу «Пляж».

«Федерація плавання Львівщини, колектив комплексу «Пляж» вітають нашу гордість – Валентину Квіту з встановленням нового рекорду України. Щиро бажаємо нових перемог. Наразі Валентина готується до наступних змагань, які вже незабаром відбудуться в Угорщині», - розповів Андріян Гутник.

Нагадаємо, що такі фантастичні результати були показані на змаганнях Кубку Польщі з плавання в категорії «Masters» в місті Тихи (Tychy). У змаганнях взяли участь понад 190 учасників з 38 клубів. Україну представляла команда клубу «Євро-Львів» у складі 10 спортсменів, які здобули 22 медалі (13 золотих, 5 срібних і 4 бронзові) і зайняла високе 9 місце в медальному рейтингу.

Вболівальникистали свідками досконалої форми багатьох учасників змагань, які свої старти приправили новими рекордами. Зокрема і Львів ці змагання нагородили новою рекордсменкою України з плавання.

Гутник Андріян Юрійович