×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Про роботу тимчасової контрольної комісії з питань дотримання законності виконавчими органами міської ради.

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_girnyak1.jpgУ Львівській міській раді з’явилась депутатська комісія, яка разом з прокуратурою перевірятиме, чому влада міста затягує розгляди окремих питань, які здебільшого пов’язані з львівськими підприємцями.

Про це розповів ініціатор тимчасової контрольної комісії з питань дотримання законності при розгляданні документів та судовій практиці виконавчих органів міської ради, співголова групи «Громадянська позиція» Володимир Гірняк.

«Є ухвали, питання, які розглядаються день, чи тиждень або два, а є такі, які безпідставно розглядаються два-три роки. Не зрозуміло, чому це відбувається, ніхто не наводить нам ніякої аргументації. А таких випадків є дуже багато.» - сказав він.

За словами депутата, було рішення створити комісію, яка разом з прокуратурою перевірятиме документи, які тривалий час безпідставно розглядають. Така ініціатива погоджена з усіма фракціями, а до її складу увійдуть 9 депутатів та двоє чиновників.

«Депутати теж повинні взяти на себе відповідальність. Питання потрібно розглядати швидко. Якщо є якісь зауваження до нього, то має бути відмова, щоб підприємець міг оскаржити її у суді. Але відмовляти має конкретний чиновник, щоб на нього можна було подати в суд і притягнути його до відповідальності, кримінальної, адміністративної, матеріальної, дисциплінарної, до будь-якої. А зараз – це просто знущання над підприємцями», - обурюється депутат.

Як пояснив Володимир Гірняк, комісія попередньо діятиме до 1 червня 2015 року. Якщо ж до того часу не вдається навести лад з документами, діяльність продовжать.

«Комісія займатиметься перевіркою документів, ми звернемося до всіх підприємців, з якими траплялись такі ситуації. Це буде також і по всіх фізичних особах, але у Львові зараз насамперед блокують підприємницькі структури. В нас взагалі бізнес став ворогом для громади міста Львова. Ми ще перевіримо діяльність управління земельних ресурсів, юридичне управління і будемо робити висновки», - пояснив він.

Гірняк Володимир Олегович