×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові депутати-свободівці вимагають демонтувати всі радянські символи

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_leshchyshyn.jpgДепутати фракції ВО «Свобода» 23 квітня 2015 року звернулися до львівського міського голови Андрія Садового із вимогою якнайшвидше розпочати демонтаж радянських символів у Львові.

Відповідне звернення зачитав  під час сесії Львівської міської ради депутат від фракції ВО «Свобода»Іван Лещишин.

Надаємо повний текст звернення:

«Злочини проти людства, здійснені тоталітарними режимами ХХ століття, не мають і не можуть мати терміну давності.

Жертвами цих злочинів стали понад 20 мільйонів українців, яких заморили голодом, замордували у тюрмах та концентраційних таборах.

9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки. Цей закон не лише дає правову оцінку режимів, винних у масових вбивствах на українських теренах, але й створює необхідні інструменти для подолання наслідків тоталітаризму сьогодні. Він покладе край існуванню комуністичних організацій в Україні, дасть можливість провести перейменування вулиць, названих на честь людей, винних у репресіях та масових злочинах. Нарешті демонтують й пам'ятники, які досі спотворюють наші ландшафти.

Депутати Львівської міської ради від фракції ВО «Свобода» у своїх зверненнях неодноразово звертали увагу на необхідність демонтажу радянських символів у Львові. Очевидно,що ми зобов'язані очистити наше місто від будь-яких слідів присутності злочинних тоталітарних режимів. Зважаючи на це, Львівська міська рада вимагає від міського голови Андрія Садового невідкладно вжити заходів для демонтажу будь-якої тоталітарної символіки СРСР та символіки комуністичної партії, що є на території міста Львова».

Лещишин Іван Ярославович