×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У межах відзначення Українського дня навколишнього середовища свободівець Андріян Гутник з власної ініціативи висадив близько 100 дерев у Франківському районі міста Львова

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg18 квітня депутат ВО «Свобода» Андріян Гутник спільно з волонтерами та аніматорами церкви св. Володимира і Ольги покращували благоустрій Франківського району міста Львова.

У чотирьох локаціях: біля церкви св. Володимира та Ольги, біля бібліотеки для дітей №19, біля спортивного майданчика з вуличними тренажерами на вул. В. Великого, 113 та біля озера на вул. Симоненка було висаджено близько 100 дерев – лип, кленів та різних декоративних дерев і кущів.

«Усі локації для озеленення обирались спільно з мешканцями нашого мікрорайону. Такі акції ми проводимо постійно, крім того сьогодні Всеукраїнський день навколишнього середовища, що є черговою нагодою для покращення благоустрою мікрорайону. Ддя прикладу: торік ми облаштували на вул. В. Великого спортивний майданчик з вуличними тренажерами, цього разу мешканці попросили відгородити цей майданчик від міжквартальної дороги деревами, а саме липами», – розповів депутат.

«Крім того ми висадили дерева на алеї, яка веде до церкви св. Володимира і Ольги. Біля бібліотеки №19 за допомогою висадження дерев, сподіваюсь, що таки вирішили проблему нищення газону автівками.

На території біля озера на вул. Симоненка у рамках облаштування повноцінної відпочинкової зони, цьогоріч це вже другий етап висадження декоративних дерев і кущів», – розповів Андріян Гутник.

Нагадаємо, День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.Цього дня була заснована UNEP (UnitedNationsEnvironmentNetwork) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. У 2015 році Український День навколишнього середовища припадає саме на 18 квітня.

Гутник Андріян Юрійович