×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові за підтримки Андріяна Гутника відбувся чемпіонат області з плавання

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgУ Львові упродовж 16-17 квітня 2015 року в плавальному басейні Палацу спорту "Динамо" за сприяння депутата Львівської міської ради ВО "Свобода" Андріяна Гутника відбулися змагання на першість области з плавання у чотирьох вікових категоріях. Участь у спортивному протистоянні взяли сім команд спортивних шкіл міст Трускавець, Червоноград та Львів.

На урочистому відкритті змагань учасників вітали: головний суддя змагань – суддя національної категорії Віктор Нерода, головний спеціяліст управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації Орест Куценко та голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

"Ці змагання наш внесок у те, щоб українці вже з юних років боролися і прагнули перемоги "під прапорами" своїх команд, а в майбутньому і держави. Такі заходи згуртовують молодих спортсменів. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для якісних змагань українських спортсменів. Бажаю усім легкої води та перемоги", – привітав учасників змагань Андріян Гутник.

Як зазначив свободівець, на старт вийшли 170 найкращих плавців.

"Спортсменів таким чином ще й відбирали на чемпіонат України, який цього літа прийматиме також наше місто. Такого Львівщина не пам'ятає вже давно", – наголосив Андріян Гутник.

Гутник Андріян Юрійович