×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Шевченківський райвідділок повинен змінити стиль роботи

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpgДепутат Львівської міської ради, один з лідерів «Народного Контролю» та керівник «Народної Самооборони» Валерій Веремчук наголошує, що оскільки є нарікання з боку громадян на бездіяльність правоохоронців у Шевченківському райвідділі, то негайно мають бути прийняті відповідні кадрові рішення.

«Якщо самі керівники Шевченківського райвідділу не дають собі ради, ми будемо звертатися до керівника обласної міліції Дмитра Загарії, до керівника міської міліції, щоби вони підібрали такі кадри, які зможуть ефективно працювати у цьому районі. Варто пам’ятати, правоохоронцям ніколи не вдасться відновити довіру до себе, якщо на місцях будуть бездіяльні керівники», – заакцентував Валерій Веремчук. 

Зі слів мешканців, у Шевченківському районі Львова досі не розкрито низку резонансних злочинів. Також тутешні жителі нарікають, що вулиці не патрулюють правоохоронці. Відтак, жителі цього району вимагають від міліціонерів належно виконувати свої обов’язки.

«Вечорами стало дуже небезпечно ходити вулицями. Навіть  серед білого дня в районі 30-ї школи дівчинці злодійка зняла з вух золоті сережки. Батьки дівчинки написали заяву в міліцію, сказали, що її опитають, покажуть їй фотографію, але вже минув тиждень, а дівчинку працівники міліції ще не опитували. Більше того, кожен день у нас в районі щось стається: як не грабують магазин, то зливають бензин в машинах, вибивають скло, крадуть номери, виривають сумки на зупинці. Підприємці вже навіть не хочуть звертатися в міліцію, кажуть, вони не шукають», – розповідає координатор «Народного Контролю» Олена Харілова.

У свою чергу журналістів «Народного Контролю» головний міліціонер Львова Павло Герасим запевнив, мовляв, якщо ситуація у Шевченківському районі не зміниться, то не виключно, що таки відбудеться «чистка кадрів». 

«Громадяни, які відчувають, що в них недостатньо міліція реагує на злочини, мають, принаймні, зателефонували до мене або прийти на прийом. Я вам обіцяю, що зверну більшу увагу на Шевченківський район. Ми підсилимо його іншими нарядами. Я також звернуся до громадських формувань», – резюмував Павло Герасим.

Раніше такий стан прокурор міста Львова Андрій Гнатів у інтерв’ю у газеті «Львівська пошта» пояснив неналежною профілактичною роботою правоохоронців району та постійною ротацією кадрів у Шевченківському райвідділі міліції: «Відсутність стабільності на руку злочинцям, тому ситуацію треба якнайшвидше виправляти».

Додамо, раніше волонтери «Народної Самооборони» активно співпрацювали з Шевченківським райвідділом. Втім, нове керівництво виселило активістів з приміщення райвідділу, і, відповідно, не захотіло співпрацювати з волонтерами.

Веремчук Валерій Миколайович