×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Ударівці Львова прибрали Сихівський ліс

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_mainpage_Adamyk_udar.jpgАктивісти Львівського УДАРу організували передвеликодню толоку у лісопарку Зубра (Сихівський ліс).

Близько п’ятдесяти ударівців Львова взяли участь в уже традиційному перед великодньому прибиранні від сміття лісопарку «Зубра», який знаходиться в Сихівському масиві міста. Активісти прибирали ліс від побутового сміття та «слідів відпочинку» містян. Усе зібране сміття ударівці вивезли на сміттєзвалище.

«В українців є гарна традиція – щоб на Великдень наша земля була чистою і для цього ми всі разом організовуємось та прибираємо наші вулиці, наше місто. Щоб справді на ці свята було навколо чисто й гарно, і що ми могли радіти святам, а не дивитись на засмічені території», - відзначив голова виконкому Львівського УДАРу Володимир Маліновський.

Голова Львівської обласної організації, УДАР, депутат ЛМР Петро Адамик повідомив, що така передвеликодня толока є традиційною для львівських ударівців.

«Ми уже не вперше перед Великоднем, в «Чистий четвер» впорядковуємо вулиці та парки нашого міста, бо розуміємо, що чисте місто – це справа не лише комунальних служб міста, але й кожного львів’янина. Тому, крім того, що ми й справді сьогодні зробили частинку нашого міста чистішою та охайнішою, ми даємо приклад і закликаємо інші громадські організації, політичні партії, звичайних мешканців Львова також виходити і прибирати наше місто. Адже лише таким чином ми зробимо наше місто справді охайним та європейським», – відзначив Петро Адамик.

 Адамик Петро Михайлович