×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Проект "Покращення благоустрою міста" у Львові розпочали з озеленення території біля озера по вул. Симоненка

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgУ Львові з ініціативи депутата Львівської міської ради від ВО "Свобода" Андріана Гутника розпочалися роботи з озеленення території біля озера по вул. Симоненка.

Волонтери разом з працівниками бібліотеки для дітей № 19 та навчально-виховного комплексу ім. Василя Симоненка, а також усіма небайдужими мешканцями посадили понад сотню дерев.

Ініціатор заходу Андріан Гутник зазначив, що роботи відбувались спільно з фахівцями, які навчали усіх учасників не тільки правильно висаджувати хвойні, декоративні дерева та рослини, але й роз’яснювали, як правильно за ними доглядати у майбутньому. "Адже посадити дерево може кожен з нас, проте і в майбутньому за ними потрібний певний догляд", – наголосив депутат Львівської міської ради

"Озеленення цієї території ми здійснюємо у комплексі з проведенням інших робіт для покращення благоустрою мікрорайону. Тож разом з волонтерами та учнями школи № 46 ми посадили дерева на відновленій пішохідній алеї вздовж стадіону цього навчального закладу. Сьогодні ми разом зі спеціалістами та усіма небайдужими активними львів'янами розпочали роботи з озеленення території біля озера на вул. Симоненка. Приємно здивувала та кількість людей, навіть цілих сімей, які, незважаючи на несприятливу погоду, прийшли допомогти. Висловлюю щиру подяку усім учасниками заходу.

Саме з думкою про майбутнє молоді ми ініціюємо такі проекти, і саме вони повинні розділяти відповідальність за підтримку порядку та чистоти нашого міста", – зазначив Андріан Гутник.

Гутник Андріян Юрійович