×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Підняття ціни на проїзд у Львові має бути пов’язане з покращенням якості перевезень, – депутат

krachkovskyy.jpgПитання підняття ціни на проїзд необхідно розглядати в комплексі з покращенням якості перевезень в маршрутках та автобусах. Про це депутат Львівської міської ради голова фракції УДАРу Анатолій Крачковський заявив під час засідання виконкому ЛМР в понеділок, 30 березня.
Депутат наголосив, що сьогодні потрібно дискутувати і про підняття тарифу, і про належну якість перевезень у маршрутках.
«Варто нагадати, що це питання на вимогу перевізників уже неодноразово піднімалось. Міська рада уже кілька разів давала згоду на підвищення тарифів на перевезення в громадському транспорті міста. Водночас, перевізники мали зобов’язання і щодо культури водіїв, і відповідної якості перевезення, і чистоти в маршрутках, дотримання графіків руху тощо. Мусимо визнати, що ці обіцянки в більшості випадків не виконані.
Сьогодні ми  не зможемо уникнути питання про підняття тарифів. Але мусимо говорити також і про покращення якості перевезень, комфорт пасажирів.  Тому хочу наголосити, що питання підняття тарифів треба розглядати лише з підвищенням відповідальності перевізників та впровадженням громадського контролю за дотриманням домовленостей», - підкреслив ударівець.
Депутат, також, підтримав пропозицію відмінити рішення виконкому щодо скасування пільгового проїзду у автотранспорті Львова. До підняття тарифу, на думку ударівця, варто повернутись, вивчивши реальний пасажиропотік та прибутки або збитки перевізників. Для цього необхідно створити постійно діючу робочу групу з контролю над якістю перевезень з залученням представників виконкому ЛМР, депутатів відповідних профільних комісій, представників громадських організацій. Така комісія  мала б володіти достатніми повноваженнями для ініціювання відкликання ліцензії на перевезення.

Крачковський Анатолій Володимирович