×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Депутат пропонує боротись з паркуванням на тротуарах в центрі Львова спільно з громадськими активістами

Adamyk_udar.jpgЧерез відсутність ефективних управлінських рішень з боку Львівської міськради щодо паркування, водії змушені паркувати автомобілі на тротуарах, наражаючись на конфлікти з водіями. Вирішувати цю проблему міська влада має у співпраці з громадськими активістами.

Про це йдеться у зверненні депутата Львівської міськради Петра Адамика до міського голови Львова.

У зверненні депутат відзначив, що мешканці та гості міста чи не щодня є свідками неправомірного паркування водіїв на узбіччях вузьких львівських вулиць, особливо у центральній частині міста, паркування на газонах, а також біля самісіньких під’їздів. Вказані проблеми гостро обговорюються у соціальних мережах, зокрема, в мережі Facebook в групі «Авто ХАМ Львів» , де учасники спільноти публікують фото на яких зафіксовано факти порушень водіями правил дорожнього руху та обговорюють методи їх боротьби з порушниками. Зокрема, одним з найпопулярніших методів, на думку активістів методів боротьби з порушниками правил паркування, є наклеювання на авто порушників наліпок з образливим змістом.

«Віддаючи належне прагненню громадських активістів навести лад на вулицях Львова та узбіччях, все ж вважаю за потрібне висловити сумнів в ефективності таких заходів. Інколи методи боротьби активістів є надто агресивними і принизливими та в багатьох випадках можуть трактуватись, як хуліганство (копії світлин додаються). Окрім того, неможливо спілкуватися з обуреними людьми, дії яких не можна передбачити, що в свою чергу може загрожувати як пошкодженню майна водія так і його здоров’ю», - повідомив ударівець.

На його думку, одним з способів вирішити цю проблему є будівництво підземних і наземних багатоповерхових паркінгів. Однак, відповідно до Концепції створення впорядкованих пішохідних та паркувальних зон у центральній частині Львова реальне будівництво комплексів буде відбуватись лише у 2018 році.

Зважаючи на це, депутат просить доручити відповідним структурам ЛМР провести нараду з залученням правоохоронних органів та представників громадськості, зокрема, активістів групи «Авто ХАМ Львів», на якій розробити прийнятні та ефективні способи вирішення проблеми паркування автомобілів у місті.Також, Петро Адамик пропонує звернутися до організаторів групи з роз’ясненням щодо законності та ефективності дій у випадку виявлення порушень правил паркування у м.Львові.

Крім цього, у зверненні депутат просить вжити заходів з метою облаштування та забезпечення функціонування у місті необхідної кількості паркомісць, зокрема у центральній частині міста.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

 Адамик Петро Михайлович