×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

Необхідно прибрати металеві конструкції у подвір’ї будинку по вул. Лазаренка, 4 б, які небезпечні для здоров’я мешканців та дітей

martynyuk.jpg

Звернувся до міського голови Львова з проханням демонтувати металеву конструкцію в дворі будинку №4б по вул. Академіка Лазаренка.
Зазначена конструкція вже багато років ніяким чином не використовується, а лише займає весь вільний простір у дворі будинку. Також, мешканців турбує питання її аварійності. Об’єкт не обгороджений та є небезпечним для дітей, оскільки вони постійно вилазять на нього у пошуках пригод. Окрім того, територія, на якій розміщена конструкція, знаходиться в антисанітарному стані, ніхто не здійснює її прибирання та догляд.

Прошу міського голову доручити відповідним структурним підрозділам міської ради здійснити виїзне обстеження стану конструкції на предмет її безпечності. У випадку відсутності будь-яких погоджень на вказаний аварійний об’єкт та відсутності документації, яка підтверджує надання в оренду чи власність земельної ділянки наполягаю на демонтажі об’єкту.

Мартинюк Юрій Анатолійович