×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові діти певних категорій, які хворіють на цукровий діабет першого типу,отримуватимуть інсулінові помпи та витратні матеріали безкоштовно

Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради, депутати підтримали програму забезпечення витратними матеріалами та інсуліновими помпами дітей до 18 років з цукровим діабетом на 2024-2026 роки.
 
Впровадження такої програми допоможе дитині, яка хворіє на цукровий діабет легше перенести свою хворобу, а також дасть змогу уникнути наслідків, що призводять до тяжкої форми інвалідності (втрата зору та кінцівок, ураження нирок, судин, нервової системи) або навіть смертності - запевняє ініціатор ухвали, секретар комісії охорони здоров'я та соціального захисту, депутат фракції "Європейська Солідарність" Євген Кузик.
 
"Поштовхом до створення такої Програми стало звернення львівʼянок, у яких діти хворіють на цукровий діабет та потребують постійного контролю рівня глюкози. Я вдячний усім, хто так чи інакше дотичний до напрацювання цієї Програми. Маю надію, вже у вересні цього року програма запрацює та перші дітки отримають необхідне обладнання!", - прокоментував Кузик.
 
Додамо, скористатися програмою зможуть:
- діти із багатодітних сімей;
- діти військових / загиблих (померлих) захисників та захисниць України;
- діти сімей, яким посмертно присвоєно звання "Герой України" за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлене під час Революції Гідності;
- діти, де один із батьків має статус постраждалого учасника Революції Гідності;
- діти із малозабезпечених сімей;
- діти, які виховуються лише одним із батьків;
- діти - мешканці Львівської МТГ, які за висновком лікаря мають потребу у забезпеченні даними матеріалами (в порядку загальної черги).
 
На фото: Євген Кузик та ГО «ДіаДіти Львів» - Голод Оксана, Воробйова Анна.