×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич ініціює встановлення електронних сирен сповіщення

Депутат Львівської міської ради фракції ВАРТА Ігор Зінкевич пропонує у умовах дефіциту електроенергії через пошкодження в енергосистемі України внаслідок атак рф, встановити в місті електронні сирени.
 
 Це – системи різної потужності, які не тільки відтворюють звучання попереджувального сигналу, а передають аудіоінформацію для мешканців міста. Наразі у Львові встановлені електромеханічні сирени - 81 од., які переважно розташовані на промислових підприємствах та об’єктах інфраструктури. 
 
«Попри це, зважаючи на конструктивні особливості електромеханічних сирен, основою яких є потужний електродвигун, за відсутності промислової трьохфазної напруги 380 В, електросирени не працюють», - підкреслив Igor Zinkevych. 
 
 У підсумку міський голова Андрій Садовий дав доручення своїм заступникам та керуючій справами виконкому вивчити питання використання електронних сирен та їх впровадження. 
 
Довідково. У Львові налічується 32 електронні сирени (24 сирени середньої потужності 400 Ват, а також 8 сирен потужності 600-1200 Ват), що є недостатнім. Вартість електронних сирен коливається за один комплект від 200 тис грн (від Львівського виробника) до 800 тис грн (виробництва Польських та Словацьких підприємств).