×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція "Європейська Солідарність" просить Президента надати звання Героя України посмертно Наталії Депі

Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради, депутати звернулися до Президента України з проханням надати звання Героя України посмертно молодшому сержанту Наталії Депі. 
 
Відповідне звернення озвучив голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик. 
 
"Пам'ятаємо наших Героїв і просимо президента України Володимира Зеленського розглянути та підтримати петицію про присвоєння звання Герой України (посмертно) Наталії Романівні Депі (позивний "Вітамінка").
Львів'янка Наталія Депа з перших днів повномасштабного вторгнення добровільно стала до лав Збройних Сил України разом з батьком та рідним братом. Вона служила бойовим медиком 218 окремого батальйону 125-ї бригади ТрО ЗСУ. Вічна пам'ять та слава нашим Героям!", - додав Петро Адамик.

Нагадаємо, львів'янка Наталія Депа загинула на фронті під Бахмутом у липні. Із початком повномасштабного російського вторгнення разом із батьком добровільно стала на захист Батьківщини та приєдналася до лав 125-ї окремої бригади тероборони. Служила медикинею 218 окремого батальйону.