×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській громаді триває зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів

У Львівській громаді триває зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів.

Вікторія Христенко, депутатка фракції «Голосу» у Львівській міській раді, голова комісії освіти і науки, нагадала алгоритм зарахування дітей у дошкільні заклади Львівської громади.

«Загалом реєстрація і зарахування до ЗДО нашого міста відбувається у кілька етапів через офіційний веб-портал. Процедура не є складною, втім вимагає уваги», — підкреслила вона.

З 1 до 10 червня батьки, діти яких будуть зараховані до садочків, отримають відповідне sms-підтвердження на номер телефону, який був вказаний у заявці. Після цього батьки до 15 липня повинні подати перелік документів до дитячого садка або увійти у свій електронний кабінет на порталі та подати документи онлайн.

Актуальна інформація про набір дітей в ЗДО станом на 1 червня розміщена за цим посиланням: https://bit.ly/3Vstute.

«Трапляється, що діти за пріоритетом не потрапляють у бажаний садочок, тоді заяви можна буде скоригувати. Це можна буде зробити під час другої хвилі зарахування, коли буде оприлюднена інформація про вільні місця в ЗДО», — розповіла Вікторія Христенко.

Починаючи з 20 липня і до 19 серпня, батьки зможуть відредагувати електронну заявку дитини, змінивши номер дитячого садка на той, в якому ще є вільні місця. Офіційне зарахування дітей в ЗДО в межах другої хвилі відбудеться 20 серпня. Батьки також отримають відповідне sms-підтвердження.

З 1 вересня о 09:00 стартуватиме нова реєстрація до наших дитячих садочків, яка вже охоплюватиме тих дітей, які народились в період з 02 вересня 2022 року по 1 вересня 2023 року.