×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівським школярам розповіли, як формується бюджет Львівської громади

У п’ятницю, 31 травня, у Львівській міській раді провели зустріч зі старшокласниками львівських шкіл, під час якої розповіли, як формується бюджет громади.
Учням школи №3, ліцею «Оріяна» та ліцею №28 детально про формування бюджету Львівської громади розповіла директорка Департаменту фінансової політики Львівської міської ради Вікторія Довжик.

Тарас Репицький, депутат фракції «Голос» у Львівській міській раді зосередив увагу на бюджеті громади з погляду громадського активіста та представника депутатського корпусу.

«Під час попередніх зустрічей з учнями ми більше акцентували на роботі Львівської міської ради. Цього разу разом з колегою, пані Вікторією, ми сконцентрували увагу школярів саме на бюджеті громади — звідки беруться кошти, як формується міський бюджет та куди ці гроші скеровують. Це важливо для того, аби діти ще зі шкільної парти навчалися фінансової грамотності, розуміли рух коштів в громаді, де вони мешкають, і могли ставати обізнаними мешканцями міста. Пані Вікторія гарно навела приклад акумулювання коштів в межах освітньої сфери, яка у нашій громаді є пріоритетною. Таким чином учні мали можливість зрозуміти, як запускаються різні процеси
у їхніх школах», – зазначив Тарас Репицький.


Депутат підсумував, що запрошувати до Львівської міської ради учнів львівських шкіл стало гарною традицією. Протягом навчального року вдалося провести вже 18 таких зустрічей.


У наступному навчальному році продовжать такі зустрічі, аби ще більше учнів могли дізнатися, де та як приймаються найважливіші питання міста.