×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Олекса Возняк звернувся до CDTO з проханням додати до Порталу відкритих даних інформацію про незаплановані простої електротранспорту

«Простої електротранспорту – це проблема, з якою Львів стикається вже багато років. Через несправність або ж неправильно припарковані автівки, трамваї та тролейбуси простоюють десятки годин на місяць. Як результат, це суттєво впливає на рух містом та спричиняє затори», — переконаний Олекса Возняк, депутат фракції «Голосу» у Львівській міській раді.


Депутат Львівської громади звернувся до CDTO Львова Олени Гунько та директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила з
проханням додати до Порталу відкритих даних інформацію щодо незапланованих простоїв електротранспорту після виходу на маршрут, внаслідок яких транспортний засіб не зміг продовжити рух по маршруту через технічну несправність чи блокування проїзду. 


«Важливо публікувати таку інформацію в режимі «онлайн» чи з періодичністю один раз в тиждень з обов’язковим уточненням номера маршруту, унікального ідентифікатора транспортного засобу, максимальної кількості пасажирів, які може перевозити транспортний засіб, дати й часу початку та кінця простою, причини простою (аварія чи несправність транспортного засобу, блокування проїзду, відсутність електроживлення тощо).


Що це дасть?

Найважливіше, що це дозволить мешканцям Львова бути в курсі поточної ситуації з електротранспортом і планувати свій час ефективніше. З іншого боку, дасть можливість краще розуміти причини простоїв, сприятиме покращенню якості обслуговування громадського транспорту, а також вдосконаленню роботи транспортної системи Львова», — наголосив депутат.