×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Олекса Возняк звернувся до CDTO з проханням відкрити дані щодо евакуації автівок

Олекса Возняк, депутат фракції «Голосу» у Львівській міській раді, звернувся до CDTO Львівської громади Олени Гунько та директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила з проханням додати до Порталу відкритих даних інформацію щодо евакуації автівок працівниками підприємств та установ Львівської міської ради.

За його словами, якби Портал відкритих даних Львова подавав інформацію про обсяги перевезень громадським транспортом чи накладені штрафні санкції за паркування у невстановлених місцях, громадяни змогли б виявляти «проблемні» питання, пов'язані з громадським транспортом чи загалом з організацією руху транспорту у Львові.

«Львів’ян важливо щонайменше раз на місяць інформувати про дату та час евакуації; детальні причини евакуації; місце, де відбулась евакуація і арештмайданчик, на який було евакуйовано авто.

Така інформація сприятиме тому, що  львів'яни будуть розуміти, чому та куди евакуювали їхнє авто, а також  допоможе планувати та впроваджувати заходи для зменшення кількості порушень правил паркування у місті», — вважає Олекса Возняк.