×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові запрацювала Школа сортування

На базі навчального центру поводження з відходами у Львові запрацювала Школа сортування.

За словами Марії Чижишин, депутатки фракції «Голосу» у Львівській міській раді, заступниці голови комісії з екології, це продовження проєкту сортування відходів у навчальних закладах Львова. 

Відтак зараз його трохи розширили: навчальні заходи екологічного спрямування проводитимуть ще й влітку для учнів літніх таборів та дітей із дошкільних навчальних закладів. 

28 травня гостями Школи сортування були учні  школи №9. Навчання для них провели студенти кафедри екології факультету біології ЛНУ ім. І. Франка. Вони розповіли дітям про вплив відходів на навколишнє середовище, за допомогою дидактичних ігор навчали сортувати відходи. 

«Тішуся, що така екологічна ініціатива продовжує діяти у нашому місті і вже є доволі популярною серед міських шкіл. До прикладу, лише протягом минулого року до центру поводження з відходами на навчальні екскурсії завітали близько двох тисяч учнів. Діти можуть бути нашими амбасадорами у сортуванні відходів. Впевнена, що після таких екскурсій вдома заохочуватимуть сортувати ще й батьків», —підкреслила Марія Чижишин.