×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові просять відремонтувати дорогу у промисловій зоні Рясне

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутат фракції "Європейська Солідарність" Володимир Лесик скерував звернення до міського голови Львова Андрія Садового з проханням провести ремонт дороги на вул. Шевченка, 311-313 (промислова зона "Рясне").

Зокрема, виробничі підприємства, які знаходяться на території промислової зони "Рясне", що на вул. Шевченка, 311-315 у Шевченківському районі Львова, звернулись з проханням відремонтувати дорогу, яку пошкодили працівники ЛМКП "Львівводоканал".

"Підприємства, які функціонують на території промислової зони, не мають жодних пільг та преференцій з боку місцевої влади, проте забезпечують збереження робочих місць, своєчасну виплату заробітної плати працівникам та сплату обов’язкових платежів до бюджету. Вони розраховують на підтримку з боку місцевої влади хоча б в частині виконання заходів щодо розвитку промислової зони "Рясне" – йдеться у зверненні.

За словами Лесика, весною 2021 року, на замовлення ЛМКП "Львівводоканал", на вул.Шевченка, 311-313 облаштовували новий водомірний вузол та прокладали мережі водопостачання й каналізації до проєктованого логістичного хабу, що не розміщується на території цієї промислової зони.

Проте впродовж 3 років з моменту завершення робіт, пошкоджене внаслідок робіт дорожнє покриття так й не було відновлене.

"Внаслідок даних обставин, виробничі підприємства промислової зони "Рясне" щоденно стикаються з проблемою незадовільного стану дороги при заїзді на територію, та фактично за власний кошт вимушені проводити локальні ремонти дорожнього покриття за для можливості її експлуатації.

Прошу взяти на контроль дану ситуацію та забезпечити відновлення зруйнованої комунальним підприємством (його підрядниками) частину дороги по вул. Шевченка, 311-313 у Львові (заїзд до промислової зони "Рясне")" – зазначає Володимир Лесик.