×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській СЗШ №60 відбувся благодійний ярмарок

Незабаром нові БПЛА поїдуть до хлопців на передову, аби вигнати ворога з нашої землі. Що важливо, кошти для закупівлі дронів зібрали вчителі, діти СЗШ №60 міста Львова. Для цього вони провели великий благодійний ярмарок. Ідею активно підтримали батьки і допомогли організаційно та фінансово. 
 
Діти підійшли до справи дуже творчо, підготували страви на різні смаки. Одні продавали солодощі та власну випічку, інші – піци, гамбургери.
Великою популярністю користувались фруктові напої, чай, кава.
 
 А з особливою гордістю учні продавали вироби, виготовлені власними руками: намиста з вовни, браслетики, мило, свічки. 
 
«Ми планували зібрати 100 тисяч гривень, щоб купити БПЛА. Але результат перевершив наші очікування, адже ми зібрали 220 тисяч гривень. Я щиро дякуємо кожній дитині, батькам, вчителям, усім, хто своєю працею, зусиллям долучився до благородної справи», - розповіла директорка СЗШ№60 Людмила Рачковська. 
 
«Школа живе як велика дружня родина, - каже депутат Львівської міської ради фракції ВАРТА Тарас Ворко. – На ярмарку панувала неймовірна атмосфера, і кожен хотів покласти свою цеглинку у перемогу України. Це неймовірно надихає і дає віру, що все буде добре. Також учасники акції послухали концерт, до якого долучились випускники школи. Ми всі усвідомлюємо, що маємо можливість вчитись, працювати, творити тільки завдяки ЗСУ. Відтак кожен на своєму місці має докладати всіх зусиль, щоб допомагати військовим», - підкреслив Тарас Ворко.