×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Райони Львова стають доступнішими для маломобільних людей

У Львові діє програма, яка передбачає покращення доступності у громаді. Доступність – це нова суспільна норма для міста, адже усі львів’яни мають почуватись комфортно, простуючи вулицями. Тим більш, повертаються військові з пораненнями, які пересуваються на кріслах колісних. Про це йшлося у відповідному плані дій, що був представлений на пленарному засіданні Львівської міської ради 28.03.2024 р. 
 
Голова комісії транспорту Ігор Зінкевич повідомив, що з цього питання було проведено перевірки комунальних закладів та надано рекомендації. Вони стосуються певних недоліків, які треба усунути: ненормативний пандус, відсутність підйомника, маркувань, тощо. 
 
Крім цього, департамент мобільності провів обстеження зупинок громадського транспорту. У підсумку - 158 зупинок відповідають нормам доступності, 536 зупинок мають деякі похибки, однак 236 зупинок – ненормативні і потребують оновлення. 
 
«Із настанням сприятливих погодних умов у районах Львова продовжують роботи з пониження тротуарів та пішохідних переходів в місцях перетину з проїзною частиною, також облаштовують тактильну плитку на переході. На сьогодні вже виконано пониження на вул. Городоцькій та вул. Є. Коновальця. Також поправили в Шевченківському районі та покращили ситуацію в трьох локаціях для маломобільних людей. Проте є ще куди рухатись, щоб зробити наше місто доступним для всіх», - зазначив Ігор Зінкевич.
 
Додамо, що за період з 2019 по 2023 роки проведено 1716 понижень, у цьому році 811 заплановано, уже зроблено понад 110.