×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Спортзал на вулиці Угорській потрібно передати у власність громади

Тарас Репицький, депутат Фракції «Голосу» у Львівській міській раді, звернувся до керівництва Львівської міської ради щодо передачі будівлі спортзалу на вул. Угорській у власність громади.

За його словами спортзал, який належав до гуртожитку, збудованого для працівників ВО «Полярон», перестав функціонувати наприкінці нульових. Зараз це приміщення занедбане і не використовується.

«До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці мікрорайону Новий Львів з проханням відновити це приміщення, як спортивний зал, який за призначенням могли б використовувати мешканці мікрорайону Новий Львів, а також застосовувати його як місце для спортивно-соціальної реабілітації поранених і травмованих ветеранів, які проходять лікування в центрі «Незламні» на базі лікарні святого Луки, що на вул. Навроцького, 23», — розповів депутат.

Тож він звернувся з проханням передати будівлю у власність громади, посприяти облаштуванню спортзалу та передбачити кошти на забезпечення завдань, визначених цим зверненням.