×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Олена Пелех вимагає врегулювати проблему з паркуванням на території Залізничного вокзалу у Львові

Депутатка фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міськраді Олена Пелех звернулася до міського голови з проханням врегулювати проблему з стихійною автостанцією та паркуванням на території залізничного вокзалу.
 
Як йдеться у депутатському запиті, через відсутність вільних місць для паркування, львів'яни та гості міста не мають можливості розрахувати свій час, що приводить до запізнень на потяги чи автобуси. Також пошуки паркомісця є проблемою для людей з обмеженими можливостями або тих, хто подорожує з маленькими дітьми.
 
"Ситуація ускладнюється тим, що вільні місця для паркування на території вокзалу часто займають мікроавтобуси, що здійснюють рух по Україні та за кордон. Це призводить до ще більших незручностей для пасажирів, які не можуть знайти місце для паркування.
 
У зв'язку з цим, прошу звернутися до прем’єр-міністра України з приводу розв'язання питання щодо спільного використання двох земельних ділянок, які належать державі, цільове призначення яких – для обслуговування будівель залізниці, і які межують із залізничним вокзалом. На даний час ці земельні ділянки слугують стихійною автостанцією для автобусних транспортних засобів, які перевозять людей по території України та за її межі" – наголосила депутатка Олена Пелех.