×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція "Європейська Солідарність" відзвітувала за 2023 рік

Найбільша за чисельністю депутатів фракція "Європейська Солідарність" у Львівській міській раді публічно відзвітувала за 2023 рік. Серед ключових ініціатив депутати зазначили допомогу ЗСУ, підтримку ветеранів та ВПО, а також розвиток медицини, спорту та культури.

Під час зустрічі депутатів з представниками ЗМІ та громадськістю, виступили керівники постійних комісій Львівської міської ради, які є членами фракції «Європейська Солідарність». Зокрема, Уляна Пак, Олексій Різник, Сергій Івах та Лейла Мелесова-Вальчак.

За минулий рік депутати фракції "ЄС" стали авторами або співавторами 21 проєкту ухвал та ініціювали 389 запитів та звернень. Також, депутати зверталися до центральних органів влади щодо скандального закону 5655 з вимогою повернути контроль над забудовниками місцевим громадам, стосовно повернення виплат військовим у розмірі 30 тис. грн тощо - розповідає голова фракції Петро Адамик.

"У нашому звіті багато уваги присвячено волонтерській діяльності. Звичайно, люди нас обирали не для того, щоб ми волонтерили, бо волонтерять нині усі, і це прекрасно. Але ми усі маємо працювати на перемогу України, тому і бюджет міста, і наша робота заточені на це.

Ми затвердили загальноміську Програму підтримки ЗСУ, на яку і торік, і цього року виділили мільярд гривень. Тому у нас немає бюджету розвитку. На жаль, маємо латати діри, маємо брати кредити і шукати правильні пріоритети. У нас військовий бюджет і робота на передову", - додав Адамик.