×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комісія фінансів підтримала Програму придбання спортивного обладнання закладами освіти ЛМТГ на 2024-2026 роки.

У Львові активно проводяться змагання «Шкільні ліги», під час яких постало питання закупівлі спортивного інвентарю. Тож програма передбачає оновлення спортивного обладнання у школах. 
 
Відтак управління освіти скеровуватиме кожному закладу кошти на придбання необхідного спортивного обладнання у сумі відповідно до поданих заяв, але не більше ніж 30 000 грн. 
 
Також бюджетна комісія погодила низку важливих питань: 
звільнення у 2024 році від сплати орендної плати за земельні ділянки, надані в оренду релігійним організаціям та спілкам, які надають освітні послуги, соціальну допомогу з реабілітації;
 
виділення коштів для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних покрівлі та стін в межах сходової клітки і в окремих квартирах у сумі 4 555 070 грн;
 
3 млн грн на встановлення меморіальних табличок загиблим Героям в освітніх закладах;
 
виділення коштів з резервного фонду бюджету ЛМТГ на проведення невідкладних карантинних (протиепізоотичних) заходів із запобігання поширення сказу на ЛКП «Лев» в сумі 1 283 436 грн. 
 
«Підприємство ЛКП «Лев» кілька місяців тому отримало нового директора. На комісії ми наголосили на потребі розробки нової Стратегії розвитку підприємства, а також поцікавились, чи керівник звертається до грантодавців з проханням про додаткове фінансування, закупку кормів, тощо. Вважаю, що потрібно розробити нові підходи до роботи, аби підприємство не було в мінусі, а могло само на себе заробляти», - наголосила голова комісії фінансів Наталія Шелестак.