×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати в межах реалізації проєкту Unbroken відвідують польський Вроцлав

Депутати Львівської міськради висловили вдячність меру Вроцлава Яцеку Сутрику та голові міської ради Вроцлава Сергіушу Кмеціку за допомогу у розвитку екосистеми людяності UNBROKEN.
 
Те, що робить громада міста Вроцлава для Львова та України, є безцінним даром братерської підтримки, запевняє голова фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міській раді Петро Адамик.
 
«Разом з колегами-депутатами, ми зустрілися з працівниками муніципалітету Вроцлава, які відповідають за розвиток співпраці з країнами Східної Європи, зокрема й Україною.
Наша делегація завітала також до Генерального консула України у Вроцлаві Юрія Токаря, щоб ознайомитись з потребами українців, які отримали тимчасовий притулок у цьому місті.
 
Ми передали подяку від міста Львова, від міського голови, від секретаря ради Маркіяна Лопачака, який сьогодні перебуває на фронті, владі міста Вроцлава за їхню підтримку від початку війни. Дуже тішимося, що вони декларують намір продовжувати підтримувати Україну, зокрема вибудовувати екосистему UNBROKEN. Дякуємо нашим партнерам, благодійникам за допомогу у створенні унікального проекту для реабілітації усіх наших українців, які постраждали від війни. Щиро дякую нашим польським друзям за щоденну допомогу України та підтримку наших громадян!», - прокоментував Петро Адамик.
 
Додамо, громада Вроцлава пожертвувала мільйон злотих для розбудови центру Unbroken у Львові. Це масштабний проєкт для реабілітації українських воїнів та всіх, хто постраждав від військових дій, у якому Львову допомагають всі міста-партнери, а також благодійники.