×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Від завтра можна буде придбати Леокарт

Сам старт роботи електронного квитка запланований на 11 грудня. Орієнтовні тарифи – 13 грн ЛеоКарт, 15 грн – банківські картки і 20 грн - готівкою у водія.

Про це йшлося на засіданні комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР.

За словами керівника департаменту мобільності Олега Забарила, львів’яни зможуть розрахуватись трьома шляхами: банківськими сервісами, Леокарт і готівкою.

З 11 грудня запускають роботу контролерів. Пільговики матимуть можливість проїзду за умови завалідованого ЛеоКарту.

Це необхідно, в першу чергу, для обліку руху пасажирів. У другу чергу, для обґрунтованого розрахунку компенсації перевізникам за надані послуги. Як повідомив голова комісії транспорту Ігор Зінкевич, придбати ЛеоКарт можна буде у близько 100 відділеннях, зокрема у кіосках Торг преси.

Приблизно 15 хвилин займає оформлення картки. «У тому числі, має бути 300 EasyPay, де можна поповнити свою картку. На сьогодні не розглядається питання абонементів, пересадкових квитків. Це рішення чиновники переносять на перше півріччя 2024 року. Це, я вважаю, основна річ, яка стосується громади міста Львова.

Це тоді, коли ти зможеш придбати абонемент і мати економію на проїзді. Для міста Львова запровадження електронного квитка - великий позитив, тому що ми нарешті візьмемо контроль над громадським транспортом щодо оплати і обліку пасажиропотоку», - заявив Ігор Зінкевич.