×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

30 ветеранів отримали ваучери для свого бізнесу від міста

Сьогодні відбулося вручення бізнес-ваучерів ветеранам та їхнім родинам у Львівській міській раді. У заході зяли участь депутати фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик, Анастасія Окряк, Михайло Дідух, Володимир Гой та Роман Грицевич.
 
Наша мета – допомогти ветеранам адаптуватись до життя після завершення служби у Збройних Силах України, надати їм можливість отримати нову кваліфікацію та працю - розповідає голова фракції "ЄС" Петро Адамик.
 
"Ми прагнемо використати досвід та навичкии наших ветеранів, які вони здобули під час служби в ЗСУ, для розвитку громади Львова. Ветерани та їхні дружини зможуть скористатися фінансовою допомогою для придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих; придбання, оренди, ремонту нерухомого майна, транспорту; закупівлі ліцензійного програмного забезпечення; навчання та/або консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.
Дякуємо всім, хто допомагає родинам наших ветеранів. Я також хочу побажати успіху всім, хто скористається цими можливостями та реалізує свої мрії", - додав Адамик.

Нагадаємо, ще у липні під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували за надання ваучерів для ветеранів і ветеранок та їхніх дружин або чоловіків.