×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові зустріли учасників збірної України з Invictus Games 2023

Сьогодні, 18 вересня, у Львівській міськраді відбулася урочиста зустріч Національної збірної команди України з міжнародних змагань Invictus Games 2023, що відбулися у Дюссельдорфі.
 
Біля міськради Львова чимало львів’ян та гостей міста гучними оплесками та словами підтримки зустріли 25 наших українських ветеранів-героїв, військовослужбовців та волонтерів, які пройшли національний відбір та завоювали в Німеччині рекордні 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових медалей, продемонструвавши кращі показники у шести видах спорту.
 
Зустрічали переможців і депутати фракції "Європейська Солідарність" Лейла Мелесова-Вальчак, Михайло Дідух та Роман Грицевич.
 
"Рекордна кількість нагород за всю історію виступів на цих міжнародних змаганнях - 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових медалей. Ми нація незламних і войовничих людей.
Пишаємося", - написала в одній з соціальних мереж Лейла Мелесова-Вальчак.
 
Додамо, здобули медалі (як особисто, так і в командних змаганнях): Олександр Маковей, Микола Заріцький, Володимир Товкис, Назар Вознюк, Юлія Шевчук, Павло Лучків, Володимир Гера, Максим Дмитраш, Максим Зубов, Іван Молдун, Олег Должок, Олександр Пономарьов, Євгеній Кірейонок, Ігор Дерман, Юлія Паєвська, Віталій Бородавка, Дмитро Полов’ян, Олександр Будько, Ярина Аліманова, Вадим Мазніченко.