×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Містобудівні умови та обмеження у Львові має видавати головний архітектор на абсолютно прозорих та відкритих умовах

Нещодавно Львівський апеляційний суд підтвердив рішення першої інстанції згідно з яким виконавчий комітет Львівської міської ради втратив повноваження затверджувати містобудівні умови і обмеження.

На думку депутатів фракції «Голосу» у Львівській міській раді та команди «Голосу Львова», це може бути поштовхом для перезавантаження системи. Маємо рухатися до автоматичної та прозорої видачі містобудівних умов та обмежень, відповідно до документації, яка пройшла усі процедури та погодження.

Затвердження містобудівних умови і обмежень виконавчим комітетом було певним компромісом в здійсненні містобудівної політики, щоби хоч якось впливати на якість архітектури у Львові. Але практика показала, що це спричинило багато “ручного” управління в цій сфері. Тому ми будемо наполягати на тому, щоб містобудівні умови та обмеження видавались у строгій відповідності до генерального плану, чинної містобудівної документації в автоматичному режимі у визначені законом терміни. А весь процес відхилень, який допускався на виконавчих комітетах, був предметом дискусій і розгляду на сесії Львівської міської ради.

«Голос Львова» не підтримуватиме спроб Львівської районної ради передати уповноваження видавати містобудівні умови та обмеження Львівській районній адміністрації, оскільки у Львівській МТГ є свої профільні управління і архітектори, які володіють містобудівною, земельною документацією та розуміють усі проблеми забудов у Львові.