×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького наведуть лад

Сьогодні депутати комісії екології, природокористування та енергозбереження провели виїзне засідання у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Разом з управлінням містобудування та екології проговорили усі проблемні питання парку, які варто вирішити, розповідає секретарка комісії, депутатка фракції "Європейська Солідарність" Анастасія Окряк.
 
"Ми сьогодні говорили про якнайшвидше визначення меж парку. Оскільки зараз проводиться фінансовий аудит, то приблизно у жовтні ми будемо мати повну картину фінансового стану парку. Ще однією важливою справою є впорядкування договорів оренди з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території парку. З нового року всі договори будуть переукладеними.
 
Важливим моментом також є парк атракціонів, адже це неабияка можливість парку отримувати чималий прибуток. Після завершення аудиту плануємо підготувати загальну концепцію розвитку в частині атракціонів, щоб парк міг отримувати прибутки. Для цього потрібно залучити інвесторів", - прокоментувала Анастасія Окряк.
 
За словами депутатки, у планах - створити Наглядову раду у парку культури.