×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати міськради підтримали Програму доступної дефібриляції у громадських місцях

У Львові напрацьовують Програму доступної дефібриляції у громадських місцях. Про це йшлося під час засідання депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту, розповідає секретар комісії, депутат фракції "Європейська Солідарність" Євген Кузик.
 
"Ми підтримали цю програму. Вона покликана зменшити рівень смертності від зупинки серця, знизити рівень інвалідності внаслідок несвоєчасного надання допомоги при зупинці серця, розвинути систему громадського здоров’я для мешканців нашої громади. На першому етапі ми плануємо встановити 17 портативних дефібриляторів – 11 у ЦНАПах та 6 у школах Львова. Точки встановлення апаратів ще вивчаються, але це мають бути місця, де є великі скупчення людей. Крім того, ми розглянули програму зубопротезування для мешканців Львівської МТГ, найближчим часом і вона буде затверджена", - прокоментував Євген Кузик.
 
Додамо, затребуваність у Програмі Доступної дефібриляції у громадських місцях для зменшення рівня смертності від серцево-судинних захворювань на 2023-2024 роки зумовлена тим, що, за офіційними даними, смертність від серцево-судинних захворювань в Україні становить 64,14 % в порівнянні з іншими захворюваннями.