×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові дефібрилятори будуть доступні у громадських місцях

У Львові дефібрилятори будуть доступні у громадських місцях. Для цього в місті напрацюють Програму доступної дефібриляції у громадських місцях таке рішення прийняли на засіданні депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР.

17 портативних пристроїв планують встановити в 11 ЦНАПах та 6 школах Львова. Де саме ще планують, але це мають бути місця, де є великі скупчення людей. Згодом портативні дефібрилятори планують встановити на вокзалах, у комунальних підприємствах, торговельних центрах, закладах культури, туристичних локаціях тощо. 

Впровадження цієї програми допоможе зменшити смертність від серцево-судинних захворювань, адже вчасно проведена реанімація та використання дефібрилятора можуть врятувати не одне життя. 

b_349_232_16777215_00_images_IMG_5295_(1).JPEG

Вчасно проведена дефібриляція гарантує порятунок життя людини при різних обставинах, які супроводжуються раптовою зупинкою серця”, переконаний один з ініціаторів Програми, Тарас Репицький, депутат фракції “Голос” Львівської міської ради. За його словами, планують запровадити курси для працівників установ, на балансі яких будуть дефібрилятори. Також планують маркувати публічні місця інформацією про розміщення таких пристроїв та згодом зробити мапу дефібриляторів Львова. 

В ідеалі навчити всіх містян використовувати дефібрилятори, але це питання довгострокової перспективи. Як і зміни до містобудівних планів, щоби дефібриляторами були обладнані новобудови”, розповів Тарас Репицький.