×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати поділились досвідом з активними громадянами

Сьогодні до Львівської міської ради завітали учасники освітньої програми Акселератор з адвокації для активних громадян громадської ініціативи «Офіс Дій».
 
Учасники з різних міст України хотіли ближче познайомитися з роботою ради, дізнатися про особливості та виклики у воєнний час та, зокрема, про співпрацю із громадою та залучення її до позитивних змін у місті. У заході взяли участь депутати Львівської міської ради, зокрема депутат фракції "Європейська Солідарність" Євген Кузик.
 
"Я мав нагоду поспілкуватися з представниками громадської ініціативи «Офіс Дій» - це активісти та громадські діячі з усієї України, які пробують змінювати своє місто чи селищну громаду.
 
Питань було багато! Ми з колегами поділилися напрацюваннями, розповіли про нашу міську медичну стратегію, про об’єднання лікарень, про успішний кейс «Здоров’я Львів’ян», завдяки якому більша частина мешканців Львова вже пройшли скринінги деяких захворювань безкоштовно. Обговорили також і дискусійні та проблемні питання, зокрема питання МАФів, реклами на фасадах, велодоріжок та паркінгів. Маю надію, що наші ідеї та кейси допоможуть мати ширше бачення для вирішення тих проблем, які є у громадах. Завжди раді співпраці!", - поділився Євген Кузик.