×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівській МТГ ще п’ять підприємств отримають ваучери на релокацію, а дев’ять підприємців – відшкодування за придбані електрогенератори

У Львівській міській раді погодили ще дев’ять компенсацій підприємцям за придбані генератори та п’ять ваучерів на релокацію. Відповідні рішення прийняла експертна комісія Львівської міської ради з надання ваучерної підтримки бізнесу у період воєнного стану.

Ваучери на релокацію від міста отримають підприємці, які «перенесли» бізнес з Донецької, Луганської областей, а також з міста Маріуполь.

 «Це підприємства, що займаються швейним виробництвом, кондитерським та хлібобулочним виробництвом, а також торгівлею квітами. Зауважу, що разом членами експертної комісії відвідали частину підприємств, які отримали ваучери на релокацію. Усі вони сьогодні вже активно працюють і розвиваються у Львові. Також разом з колегами погодили дев‘ять ваучерів для підприємців на відшкодування 50% коштів за придбані електрогенератори», – прокоментував Олекса Возняк, депутат фракції "Голос" у Львівській міській раді.