×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Безбар'єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади

епутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич відвідав презентацію результатів проекту із впровадження інклюзивності та безбар'єрного середовища у сфері туризму.
Презентація відбулась у музей Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Кривоноса, 1.
 
"Днями на сесії прийнята програма соціально-культурного відновлення "Місто лікує", - зауважив Ігор Зінкевич . - Разом з тим, треба подбати, щоб усі наші музеї, культурні інституції були доступними для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення».
 
За словами громадського діяча Ярослава Грибальського, у межах проекту у музеї Митрополита Андрея Шептицького створено інклюзивний креативний простір з універсальним дизайном для осіб з інвалідністю. А саме, придбано та встановлено аудіо-відео обладнання, створено дві інклюзивно/безбар'єрні екскурсії.
 
Додамо, що презентаційний захід відбувся у форматі виїзного засідання Комітету доступності об'єктів громадського та житлового середовища у ЛМТГ.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.